Z gabinetu psychologa: pigułka gwałtu w dyskotece


Pewnego wieczoru Kamila trafiła na oddział psychiatryczny z zaburzeniami pamięci i świadomości. Nie wiedziała, gdzie się znajduje oraz jak i dlaczego tam trafiła. Pamiętała tylko, że szykowała się na jakieś spotkanie ze znajomymi, nic poza tym. Jej koleżanki znalazły ją prawie nieprzytomną w podziemiach klubu studenckiego. Karetka przywiozła ją na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego. Dziewczyna miała podrapaną twarz i szyję. Na ciele znajdowały się wyraźne ślady świadczące o walce z kimś. Widoczne były otarcia na udach oraz na zewnętrznych narządach płciowych. Badanie ginekologiczne wskazało, że odbyła stosunek seksualny. Nie znaleziono śladów nasienia, prawdopodobnie napastnik użył prezerwatywy. To zupełnie typowa historia z pigułką gwałtu w roli głównej. Kobieta na chwilę traci czujność, pamięta tylko flirt z mężczyzną, razem piją drinki. Wystarczy, że na chwilę odejdzie, lub on odwróci jej uwagę, a w jej napoju ląduje środek, który powoduje zaburzenia świadomości. Nieświadomy kontakt seksualny to największa utrata kontroli, jaką może sobie wyobrazić kobieta. Po wszystkim musi sobie zdać sprawę z tego, co się stało i pogodzić się faktem, że pamięć nie wróci.


Pewnego wieczoru Kamila trafiła na oddział psychiatryczny z zaburzeniami pamięci i świadomości. Nie wiedziała, gdzie się znajduje oraz jak i dlaczego tam trafiła. Pamiętała tylko, że szykowała się na jakieś spotkanie ze znajomymi, nic poza tym. Jej koleżanki znalazły ją prawie nieprzytomną w podziemiach klubu studenckiego. Karetka przywiozła ją na izbę przyjęć szpitala psychiatrycznego. Dziewczyna miała podrapaną twarz i szyję.  Na ciele znajdowały się wyraźne ślady  świadczące o walce z kimś. Widoczne były otarcia na udach oraz na zewnętrznych narządach płciowych. Badanie ginekologiczne wskazało, że odbyła stosunek seksualny. Nie znaleziono śladów nasienia, prawdopodobnie napastnik użył prezerwatywy.

To zupełnie typowa historia z pigułką gwałtu w roli głównej. Kobieta na chwilę traci czujność, pamięta tylko flirt z mężczyzną, razem piją drinki. Wystarczy, że na chwilę odejdzie, lub on odwróci jej uwagę, a w jej napoju ląduje środek, który powoduje zaburzenia świadomości. Nieświadomy kontakt seksualny to największa utrata kontroli, jaką może sobie wyobrazić kobieta. Po wszystkim musi sobie zdać sprawę z tego, co się stało i pogodzić się faktem, że pamięć nie wróci.


Skomentuj


Komentarze

User jjj pisze:

Wpisz treśc swojego komentarza...

User Ivette pisze:

zuziolekWitajcie,dziś w nocy zsuneła nam się gumka i niestety do wysrktyu doszło prawie we mnie. Mf3j mąż nawet nie wie jak i kiedy to się stało. Tak można liczyc na facetf3w Mam już dwoje dzieci i na razie nie mam w planach następnego więc pobiegłam szybko do apteki po Postinor i mimo tego, że jestem juz po jednej mam wątpliwości i obawy i mam nadzieję, że to nie szkodzi . Pgf3lnie z antykoncepcją mam problem bo ani tabletki ani plastry za bardzo mi nie służą. Dzieki za wysłuchanie