Orgazm na bis


Wielokrotne osiągnięcie szczytu rozkoszy to dla wielu osób upragniony cel w życiu seksualnym. Jednak okazuje się, że częściej zdarza się to, kiedy nie nastawiamy się na zrealizowanie takiego planu. 


Wielokrotne osiągnięcie szczytu rozkoszy to dla wielu osób upragniony cel w życiu seksualnym. Jednak okazuje się, że częściej zdarza się to, kiedy nie nastawiamy się na zrealizowanie takiego planu. Dlatego wielokrotny orgazm może się przytrafić raczej spontanicznie, niż wtedy, kiedy do niego dążymy.

W osiągnięciu przyjemności najwyższego stopnia może również przeszkodzić nagromadzony przez cały tydzień stres. Także duży wysiłek fizyczny oraz używki nie sprzyjają wielokrotnym orgazmom. Jednak nawet zdrowy tryb życia nie będzie gwarancją takich uniesień.

Statystycznie, kobiety częściej mają szansę na wielokrotne orgazmy. Podczas jednego stosunku mężczyzna może szczytować co najwyżej dwa razy, podczas gdy płci pięknej może zdarzyć się to nawet sześciokrotnie! Pamiętajmy również, że męski orgazm wcale nie musi kończyć się wytryskiem, jednak potrzeba do tego silnej samokontroli.


Skomentuj